Kjo pjatë ngushëlluese është e shpejtë për t'u bërë dhe është veçanërisht tërheqëse për fëmijët, të cilët do të kënaqen me cilësi të dhëmbëve të kuskusit izraelit, të cilat janë më të mëdha se kushuroza tipike.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji vaj ulliri (ekstra virgjër)
- 1 lugë gjelle gjalpë
- 2 shallots të vogla (të grirë, ose gjysma e një qepë)
- 1 1/2 filxhanë couscous izraelit
- 1 1/2 gota të aksioneve (perime)
- 1 filxhan spinaq (copëtuar ngrirë)
- 2-3 lugë djathë parmesan
- Kripë për shije
Si ta Bëni
- Në një salcë ose tigan , vaj nxehtësie dhe gjalpë së bashku mbi nxehtësinë mesatare deri sa të shkrihet gjalpë. Shtoni shallots dhe saute, nxitje shpesh, derisa ata janë të tejdukshëm, rreth 2 deri në 3 minuta. Shtoni kuskusin dhe sautein, nxitje shpesh derisa qeniet kuskus të kthehen në artë, 3 deri në 5 minuta.
- Shtojini stokun, nxirrni zierje, pakësoni nxehtësinë në të ulët (ose ngrohjen e mjaftueshme për të mbajtur zierjen) dhe mbuloni. Cook për 7 minuta. Llokoçis në spinaq të ngrirë, mbulo përsëri tenxhere dhe gatuaj për 5 deri në 7 minuta shtesë, derisa kuskusi është i butë.
- Hiqni nga nxehtësia, nxisni djathin e parmesan dhe kripën për shije.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 307 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 11 mg |
| sodium | 349 mg |
| karbohidratet | 52 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 12 g |