Kjo është një tavë turke e thjeshtë dhe tavë orizi, dhe kjo është një mënyrë e shkëlqyer për të përdorur gjeldetin e mbetur. Nëse ndodh që të keni lëng mishi të mbetur gjelbër, shtoni disa për përzierje salcë.
Supë e kondensuar e bën recetë një vakt të lehtë dhe të përshtatshëm me një pjatë. Përdorni krem me selino ose krem me supë me kërpudha.
Ju gjithashtu mund të krye këtë tavë të lehtë me disa djathë shredded cheddar pak para se të bëhet pjekje. Shihni më shumë ide dhe ndryshime shtesë poshtë recetës.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota
- Turqia gatuar , diced
- 2 gota oriz i gatuar
- 1/4 filxhan copëtuar gjelbër të imët
- 1/2 filxhan fare
- qepë të copëtuar
- 1 mund (3 deri 4 ounces) kërpudha feta, drenazhuar, opsionale
- 1 mund (10 3/4 ounces)
- krem kondensuar me supë kërpudhe ose krem selino
- 1/4 lugë çaji hudhër pluhur, ose për të shijuar
- kripë dhe piper i zi terren, për shije
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 °. Kombinoje të gjithë përbërësit në një tas të madh.
- Lugë përzierje në një pjatë 1 1/2-quart pjekur lakër ; të mbuluar dhe të piqem 30 deri në 40 minuta, deri në flluska.
variacionet
- Për ngjyrë dhe aromë shtesë, shtoni 1 kavanoz të vogël pimiento të drenazhuar dhe të dyshuar ose disa lugë piper i kuq i imët finely copëtuar.
- Për një copëz bukë të thekur, të kombinuar 1 filxhan crumbs bukë të bukura gjobë me 2 lugë gjalpë të shkrirë. Sasi e vogël mbi tavë para pjekjes.
- Bëni tavë me pulë të gatuar me diced në vend të Turqisë.
- Shtoni disa lugë proshutë.
- Vendoseni tavanin me bajame të pjekura, vetëm para se të bëhet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1172 |
| Fat i shëndoshë | 39 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 13 g |
| kolesteroli | 452 mg |
| sodium | 1.066 mg |
| karbohidratet | 55 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 142 g |