Kjo mbushje me pekë panje është bërë me shurup panje, sheqer kafe, gjalpë dhe pecans. Përdorni një predhë të pastër të pastrehë të përgatitur ose të bëjë gjellë tonë të gjitha gjalpë ose krem pastë djathë.
Byrek me arra është një nga pies preferuar e Jugut. Pecans janë rritur në shumë zona të Jugut dhe Jugperëndim, me Gjeorgjinë që udhëheqin shtetet e tjera në prodhim. SHBA prodhon në mes 80% deri në 95% të pecancave të botës.
Shërbyer këtë byrek me pecane të pabesueshëm me një lugë të madhe akullore ose një copë krem ëmbëlsuar të ngrirë ose të rrahur.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1
- përgatitur shell pastë pastë , 9-inch
- 3 vezë
- 1 filxhan shurup pastër panje
- 1/2 filxhan sheqer ngjyrë kafe (e mbushur)
- 2 lugë gjelle gjalpë (i shkrirë)
- 1 lugë çaji ekstrakt vanilje
- 1 1/4 filxhanë copa mishi (ose gjysma)
Si ta Bëni
- Përgatitni predhën me byrek ose përdorni një kore të gatshme. Vendosni pasta në pan pas udhëzimeve të recetave. Mbuloni dhe ftohuni derisa mbushja të jetë e gatshme.
- Ngrohni furrën në 350 F dhe vendosni raftin e furrës në pozicionin më të ulët.
- Në një tas të madh, mundi vezët. Shtoni shurupin e panje, gjalpin e shkrirë të sheqerit, dhe vaniljen. Përzihet mirë dhe pastaj llokoçis në pecans.
- Derdhni pecans në predhë përgatitur byrek.
- Piqni në furrë të nxehur për 35 deri në 40 minuta, ose derisa të keni ngjyrë kafe të artë dhe mbushni.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Pie Maple Pecan me pasta të lehtë
Sheqeri Kafe Pecan Pie Recipe Me Ushqim Përpunues Pastiqeri
Basics Pastry Bazat - Make a Perfect Pie Crust
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 514 |
| Fat i shëndoshë | 29 g |
| Fat i ngopur | 5 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 86 mg |
| sodium | 137 mg |
| karbohidratet | 59 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 7 g |