Këto bërxolla të mishit të derrit janë marinuar në një marinadë flavorful agrum-herb. Sigurohuni që t'i grumbulloni ato nxehtë dhe të shpejtë. Nëse keni bërxolla më të trasha derri, hidhni ato vetëm aq të nxehtë, por për një kohë më të gjatë se copëtimet më të hollë derri.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 1/2-inch bërxolla të trasha derri
- 1/2 filxhan / 120 ml majdanoz të freskët, copëtuar
- 2 karafil
- hudhër , i grirë
- 2 lugë / 30 ml vaj ulliri
- 1 lugë gjelle / 15 ml rozmarinë të freskët, copëtuar
- 1 lugë gjelle / 15 ml grimcuar portokalli zhvishem
- 1 lugë gjelle / 15 ml lëvozhgë limoni integruar
- 1 lugë çaji / 5 ml sheqer
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml thatë
- rigon
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml kripë
Si ta Bëni
- Mix së bashku majdanoz, hudhër, vaj, rozmarinë, portokalli dhe limon zhvishem, sheqer, rigon, kripë dhe piper.
- Përzierje përhapur mbi çdo pres, mbuluar dhe ftoheni për 4-24 orë.
- Ngroheni skarë aq nxehtë sa do të shkojë.
- Duke përdorur ose një thikë tavoline ose lugë, hiqni sa më shumë marinadë nga kollonat si ju mund të bëni dhe hidhni skuqura derri për 2-3 minuta në çdo anë.
- Pasi bërxolla të arrijë një temperaturë të brendshme midis 145-150 gradë F, hiqni nga nxehtësia dhe le të pushoni për disa minuta.
- Shërbej me anët tuaja të preferuara.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 225 |
| Fat i shëndoshë | 13 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 33 mg |
| sodium | 335 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 14 g |