Kjo recetë e mëngjesit të mëngjesit polak është një fluturim në një pjatë busia e mia dhe nëna do të bënte kur ata kishin mbetur kluski . Ata do t'i skuqnin në shumë gjalpë, do të përdornin në disa vezë dhe do të shtonin një spërkatje të shëndetshme të piperit të zi. Ne do ta kishim atë për mëngjes, drekë ose darkë, ose kur të hahej mishi ishte një jo-jo.
Unë e kam përditësuar atë pak me speca, onions, sallam dhe djathë. Dhe nganjëherë unë zëvendësoj patate të mbetura për kluski.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 qepë të madhe (copëtuar)
- 1 kile suxhuk të bardhë polak të freskët (OSE suxhuk i tymosur)
- 1 piper i ziles (i kuq, copëtuar)
- 1 piper zile (e gjelbër, copëtuar)
- 2 gota kluski (mbetur, ose 2 patate të mëdha gatuar, me feta)
- 6 vezë të mëdha (rrahur)
- Kripë dhe piper për shije
- 1/2 djathë filxhan (i integruar ose provolone)
Si ta Bëni
- Furrë ngrohjes në 350 gradë. Nëse përdorni suxhuk të freskët polak , hiqni mishin nga zorrë dhe vendosni në një tigan të madh të hedhur hekuri ose furra. Shtoni qepën dhe specat dhe kuzhinierët derisa salçiu është gatuar tërësisht dhe perimet janë të butë.
- Shënim: Nëse përdorni suxhuk të tymosur, prerë në feta trasha 1/4-inch, vendoseni në tigan me qepë, speca dhe 1/4 filxhan me ujë dhe me avull, të mbuluara, derisa perimet të jenë gatuar. Hiqeni mbulesën dhe lëreni që çdo ujë i grumbulluar të zhduket. Shtoni 2 lugë gjelle gjalpë dhe vazhdoni me recetë.
- Shtoni kluski ose patate dhe ngrohni përmes. Shto vezë dhe përleshi në të ulët, nxitje vazhdimisht, derisa vezët janë bërë për shijen tuaj. Rregulloni seasonings. Derdhni djathin në krye, duke mbuluar plotësisht sipërfaqen, dhe vendosni tigan në furrë derisa djathi të shkrihet.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 326 |
| Fat i shëndoshë | 21 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 197 mg |
| sodium | 670 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 18 g |