Këto fasule të gjelbër marrin aromë të ndritshme, me aromë të veshjes dhe bëhen diçka përtej fasuleve jeshile standarde. Më pëlqen ata drejt-up, por ata gjithashtu punojnë bukur në një sallatë të përbërë ose shërbyen në një shtrat me gjethe marule.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile
- fasule të gjelbërta , përfundon i shkurtohet
- 2 karafil hudhër, copëtuar
- 1
- jalapeño chile , seeded dhe copëtuar
- 2 Lugë gjelle lëng limoni
- 1/3 filxhan lë të freskëta nenexhik
- 3 lugë gjelle
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1/4 lugë çaji kripë e detit të mirë
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
Si ta Bëni
- Përgatitni një tas të madh akulli me ujë dhe vendoseni mënjanë.
- Hudhni fasulet e gjelbra . Menjëherë zhytem në ujë me akull. Swish fasule rreth derisa ata janë plotësisht cool. I thatë ato tërësisht (më pëlqen të bëj copëza të thata me peshqir letre). Vendos fasule të gjelbra në një pjatë të cekët.
- Në një blender, rrotullo hudhër, jalapeño, dhe lëng limoni. Shtoni gjethet e nenexhikut, vajin e ullirit, kripën dhe piperin dhe rrotullojeni gjithçka derisa përzierja është shumë e butë.
- Hidh salcë mbi fasule të gjelbra dhe hedh fasule të veshur ato tërësisht me salcë. Le të ulen të paktën 30 minuta në temperaturë dhome para se të shërbejnë ose deri në natën e mbuluar dhe të ftohur. (Shënim, kur të ftohtë dhe të lejuar të marinoj brenda natës, fasulet do të humbasin disa nga ngjyra e gjelbër e tyre të gjelbër, ata gjithashtu do të zhvillojnë një aromë më komplekse dhe intensive.)
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 295 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 159 mg |
| karbohidratet | 41 g |
| Fibër diete | 12 g |
| proteinë | 10 g |