Marinimi i mbjelljeve të mishit të derrit në salcën e sallonit të fermave është një mënyrë super e lehtë për të shtuar shije dhe lagështi për të bërxollave të pjekur në skarë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan salcë salcë fermë
- 4 bishtat e pa mishit të derrit (1 inç të trasha)
Si ta Bëni
- Kombinoje salcë dhe biskota derri në një tas të cekët dhe kthehet në pallto. Mbuloni dhe ftohuni për 30 minuta deri në 8 orë.
- Kur të gatshëm për të gatuar, përgatitur dhe ngroh paraprakisht vuaj, duke ndërtuar një zjarr dy nivele. Hiq bërrylin nga marinada; hidhni marinadën.
- Vendi bërxollë në pjesën më të nxehtë të vuaj dhe kuzhinier për 1-2 minuta. Kur bërxollat liruar, kthejnë ato dhe thaj në anën e dytë, për 1-2 minuta.
- Pastaj lëvizni bërxlat në pjesën frigorifer të skarë. Mbulo dhe piqem për 4 minuta. Kthejeni bërrylat dhe mbulesën; vuajeni për 4-6 minuta më gjatë ose derisa termometri i mishit të regjistrojë 145 deri në 150 F.
- Hiq bërxollat nga skarë, vendoseni në pjatën shërbyese dhe mbuloni. Le të qëndrojë 5-10 minuta, pastaj të shërbejë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 478 |
| Fat i shëndoshë | 24 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 10 g |
| kolesteroli | 171 mg |
| sodium | 121 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 55 g |