Rice spinaq, aka Bhajee (bah-gee) Rajs ose Rajs perimesh, është më shumë si një Pulao. Është thjesht një pjatë me oriz dhe spinaq të gatuar së bashku.
Kjo pjata e orizit mund të hahet ashtu siç është ose si gjellë vegjetariane ose vegan kryesore; ose mund të shërbehet si një shoqërim me një mish, ushqim deti ose pjatë shpendësh.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 tsp
- vaj
- 1 filxhan qepë finely copëtuar
- 2 rafte të freskëta
- trumzë
- 1 piper gjithë të nxehtë
- kripë për shije
- 4 gota spinaq të copëtuar (mundësisht të freskët)
- 2 gota oriz të bardhë të gjatë të grurit, larë dhe drenazhuar
- 2 2/3 gota uji
Si ta Bëni
- Shtoni vajin në tenxhere dhe ngrohni në nxehtësi të mesme.
- Shtoni qepët dhe ngjisni deri sa të tejshpuar.
- Shtoni trumzë, piper dhe kripë për shije dhe vazhdoni të hiqni për rreth 1 minutë.
- Shto spinaq dhe hedhje për ta zëvendësuar atë dhe zvogëluar volumin pak
- Shtoni orizin dhe ujin, rregulloni kripën në shije, llokoçisni, mbuluar dhe sillni një çiban. Le të vlim për 3 minuta pastaj të zvogëlojë nxehtësinë në të ulët dhe zierje për 20 minuta ose derisa të gjitha lëngët janë tharë.
- Push me pirun dhe të shërbejë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 400 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 205 mg |
| karbohidratet | 87 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 11 g |