Kjo recetë për supë lakuriqe të lituanisë , ose raugintu kopūstai sriuba, e cila shpesh është ngrënë si një ilaç i akullnajave pas një nate të pijshëm dhe piknik. Shumë receta ekzistojnë, por kjo përfshin brinjët e derrit të tymosur, lakër të freskët dhe lakër turshi. Disa njerëz shtojnë karota dhe një kokërr si elbi apo mel. Shërbyer me patate të nxehtë të ziera dhe bukë thekre .
Çfarë do t'ju nevojitet
- Brumë të tymosur 1 paund (ose mish të tymosur)
- 3 ujë quarts
- 1 qepë e madhe (e lagur)
- 1 fletë gji (plasaritur në gjysmë)
- 10 peppercorns zezë
- 2 £ lakër turshi (drenazhuar, shpëlarë nëse dëshironi)
- 1/2 kokë lakër (copëtuar)
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh ose furrë holandeze, vendoseni mishin e tymosur, ujë, qepë, gjethe gji dhe peppercorns. Sillni një çiban, duke hequr çdo shkumë që rritet në sipërfaqe, zvogëloni nxehtësinë dhe le të ziejnë pjesërisht 1 orë.
- Hiqni mishin, gjethet e gjirit dhe peppercorns. Shto skuqur, të sjellë përsëri në vlim, të reduktuar ngrohjes, dhe ziej 30 minuta. Shto lakër, të sjellë përsëri në vlim, të reduktuar ngrohjes dhe zierje 15 minuta ose derisa lakër është i butë.
- Rregulloni seasonings. Hiqni yndyrën dhe eshtrat nga mishi, presni dhe kthehuni në supë, nëse dëshironi, ose shërbeni në anën me patate të nxehtë të ziera dhe bukë raki. Nëse dëshironi, lejo që supë të freskohet tërësisht, të skadojë çdo yndyrë që ngrihet në sipërfaqe, rifilloj dhe shërbej.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 120 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 14 mg |
| sodium | 790 mg |
| karbohidratet | 16 g |
| Fibër diete | 8 g |
| proteinë | 7 g |