Fritters domate janë një meze e shijshme ose një pjatë anësore, dhe një specialitet i Santorini, një ishull grek i njohur për domate. Kombinimi i bimëve mund të përshtatet për të përfshirë kopër, majdanoz, basil, nenexhik ose rigon, në varësi të preferencës së shijes. Kjo recetë për domatokeftethes (në greqisht: ντοματοκεφτέδες, theksuar doh-mah-to-kef-TEH-thes) bën thirrje për vetë-rritje miell . (Për një version të përditësuar të këtij recetë të frutës së domates, shikoni: Domatokeftethes, Fritters domate greke .)
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 domate të mesme (pjekur, copëtuar imët)
- 2 medium kungull i njomë (i integruar)
- 1 qepë e mesme (integruar)
- 1 1/2 - 2 gota miell (vetë-rritje)
- 1/2 copë majdanoz (të freskëta, copëtuar imët)
- 1/2 brum nenexhik (borzilok i freskët ose i freskët, copëtuar imët)
- Për të shijuar: kripë
- Për shije: piper
- Për Frying: 1/2 inch vaj luledielli (ose vaj canola)
Si ta Bëni
- Kombino të gjithë përbërësit përveç miellit në një tas. Shto miell të mjaftueshëm për të bërë një goditje të trashë.
- Nxehtësia 1/2 deri 3/4 inch e naftës në një tigan tiganisës. Kur vaji është i nxehtë, hidhni spërkatjen me lugë gjelle në vaj dhe sillni derisa të skuqeni. Kthejeni një herë në kafe në të dy anët.
- Hiqni me një lugë slotted dhe ikjes në peshqir absorbues letër.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 164 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 60 mg |
| karbohidratet | 35 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 7 g |