Ky recetë hungareze të bukës së bukës ose gomëzës së bakrit është bërë me kube të ngurta bukë dhe një brumë që është e ngjashme me atë që përdoret për të bërë nokedli (spaetzle). Këto dumplings bukë janë të ngjashme me dumplings çekisht bukë, përveç që kjo e fundit është formuar në një copë bukë dhe feta. Dumplings hungareze bukë janë scooped ose mbështjellë në topa. Ata janë të shkëlqyeshëm me lëng mishi ose gajash ose supave si supë pule Paprikash .
Burimi: Kjo recetë u adaptua nga Helen's Recipes Heritage Heritage nga Helen Szabo dhe Clara M. Czegeny.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan miell me qëllim
- 1/2 filxhan me ujë
- 1 lugë çaji kripë
- 3 vezë të rrahura të mëdha
- 3 gota bukë të ndara në dicka të copëtuar në kube të vogla
Si ta Bëni
- Në një tas të mesëm, përzieni së bashku miellin, ujin, kripën dhe vezët. Dele në kube të bukës dhe le të qëndrojë 30 minuta.
- Sillni një tenxhere të madhe me ujë të kripur në një çiban. Në varësi të madhësisë së dumpling që dëshironi, përdorni ose një lugë cookie apo lugë akullore. Zhytem në ujë të valë dhe nxjerr një copë brumë dhe futeni në ujë të valë. Përsëriteni me brumë të mbetur.
- Kur dumplings rritet në sipërfaqe ziej për 5 deri në 10 minuta ose derisa dumplings janë gatuar përmes. Provoni një për t'u siguruar. Hiqni me një lugë me slotted në një tas të butter ose duke i shërbyer gjellës. Shërbyer të ngrohtë me mish, gulash, supë ose çfarëdo që dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 226 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 226 mg |
| sodium | 510 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 11 g |