Kjo recetë është e mrekullueshme kur doni karkaleca të pjekur në skarë, por nuk ndjeheni si ndërtimi i një zjarri që do të keni nevojë vetëm për pesë minuta. Karkaleca është ngulur shpejt në një tigan dhe është gatuar në predhat e tyre për shije shtesë dhe lagështi.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kile (16-20 për lb.) karkaleca jumbo, shell-on, deveined (shitur si "të papërpunuara, të gatshme për të zhvishem")
- 1/4 lugë çaji piper i zi
- 3/4 lugë çaji. kripë
- 1 lugë gjelle ketchup
- 1 lugë gjelle
- kafe sheqer
- 1 lugë gjelle lëng limoni
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1 lugë çaji pluhur djegës
- 1 lugë çaji qimnon
- 1/4 lugë gjelle allspice
- 1/4 lugë çaji piper i kuq, ose të shijoni
- Lemon wedges
Si ta Bëni
- Shpëlarje dhe kullimin e karkalecave mirë.
- Kombinoje të gjithë përbërësit në një tas përzierës dhe hidhni derisa sheqeri të shpërndahet dhe karkaleca të jetë e veshur. Cover dhe le të ulen për 15 minuta në frigorifer.
- Ngroheni një tigan mbi një flakë mesatare deri në nxehtësi.
- Shto karkaleca dhe thaj për rreth 3 minuta, derisa të gatuar. Predha do të zhduket dhe do të piqet, por mishi nuk do të jetë i brishtë, prandaj mos u shqetësoni për pjesën e jashtme duke u errësuar - ata duhet të duken sikur ishin të pjekur në skarë mbi qymyr.
- Hiqeni në një pjatë, dhe kur të ftohtë të mjaftueshme për të trajtuar, shërbejnë të ngrohtë me limon.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 197 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 227 mg |
| sodium | 661 mg |
| karbohidratet | 12 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 27 g |