Shto këtë gjellë të shijshme të zgjeftuar të lakrës në një darkë me shamatë ose të shërbejë me një brisk të viçit të kripur. Shtoni qepë të feta në lakër, ose shtoni shirita më shumë karrota.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lakër të mesme
- 4 karota të mesme, të prera në shirita
- 2 lugë gjelle gjalpë
- 1/4 lugë çaji piper i zi terren
- 1 1/2 gota supë pule
Si ta Bëni
- Prerë lakër në wedges, duke lënë disa nga thelbi në çdo pykë.
- Në një tigan të madh ose furrë holandeze mbi nxehtësinë e mesme, shkrihet gjalpë. Shto karrota dhe saute, nxitje, për rreth 2 minuta.
- Shto kthetrat lakër, sasi e vogël me piper, dhe shtoni supë pule. Sillni një çiban.
- Mbuloni, pakësoni nxehtësinë në të ulët dhe zierni për 30 deri 45 minuta, ose derisa lakra të jetë e butë.
Shërben 4 deri në 6.
Më shumë Recipes
Ceddar Lakra Gratin
Lakra e zier me Bacon
Lakra Me Leeks dhe Bacon
Lakra e pashkelur
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 99 |
| Fat i shëndoshë | 4 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 10 mg |
| sodium | 232 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 4 g |