Selsko Meso është një nga ato pjatat e pretenduara nga shumë popuj të Ballkanit. Maqedonasit, serbët, kroatët dhe të tjerët vënë rrotullimin e tyre në këtë pjatë të mishit dhe specave të pjekur në skarë. Disa shtojnë qofte të mishit në mish derri tashmë në pjatë. Është ushqim i përzemërt i mbushur me trininë e specave të gjelbra, qepëve dhe domate.
Jovanka Damjanoviç nga Merillville, Ind., E miraton atë dhe rregullon pikojësinë sipas shijet individuale të familjes së saj. Ajo shërben me patate të pjekura shtëpi, bukë pogacha dhe kajmak .
Këtu janë udhëzimet hap pas hapi për të bërë selsko meso.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 £ mish ligët derri, prerë në cubes 1-inch
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1 qepë të madhe, copëtuar imët
- 2 speca të gjelbra të mëdha, copëtuar me kokrriza
- 2 domate të mëdha, copëtuar rëndë
- 1 filxhan (rreth 4 ounces) kërpudha të copëtuara
- 1 lugë gjelle pluhur Vegeta
- 1/2 filxhan me ujë
- 1 lugë gjelle piper i ëmbël ose i nxehtë
Si ta Bëni
- Shtoni vaj në një tigan të madh mbi nxehtësinë mesatare. Shto mish derri dhe saute derisa nuk është më rozë në pjesën e jashtme. Përndryshe, mish derri dhe perimet mund të jenë të pjekura në skarë.
- Shtoni qepë, speca jeshile, domate dhe kërpudha në faza, duke marrë sa më pak minuta pas çdo shtese.
- Kur qepët janë të tejdukshëm dhe domate dhe kërpudha kanë nxjerrë lëngjet e tyre, shtoni Vegeta dhe ujë, duke nxitur mirë.
- Shtoni piper i papjekur dhe kuzhinier, duke nxitur shpesh, derisa flavors janë martuar, rreth 5 minuta, dhe derri është tender dhe nuk është më rozë në INSIDE.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 212 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 54 mg |
| sodium | 98 mg |
| karbohidratet | 7 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 20 g |