Përdoreni këtë recetë të pjekurisë ulliri si një piper, një përhapur cracker, me makarona ose në salcë salcë për një shpërthim të aromë. Kjo paste është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ngrënë supë ose stews. Ju mund ta përhapni atë në crackers ose bukë franceze, shtoni atë në makarona apo vezë deviled, ose përzierje me një vinaigrette për të krijuar një salcë unik salcë ose marinadë për perime steamed. Përdorimet e saj janë të pakufizuara dhe zgjat 6 muaj në frigorifer.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan kalamata (ose të përziera jeshile dhe të zeza) ullinj
- 1 qepë e mesme (copëtuar)
- 3 Lugë gjelle Capers (shpëlarë)
- 1 lugë gjelle oregano të freskëta (copëtuar ose 1-1 / 2 teaspoons të thata)
- 3 lugë gjelle vaj ulliri
- 2 lugë uthull të kuq verë
- 1 lugë gjelle limon zest
- 1/2 lugë çaji piper i zi terren (ose për shije)
Si ta Bëni
- Vendosni ullinjtë në një cope dhe pije shumë mirë nën ujë të rrjedhshëm të ftohtë. Hiqni gropat nga ullinj dhe hidhni.
- Në enën e një përpunuesi të ushqimit, kombinoni ullinj, qepë, kapere, rigon, vaj ulliri, uthull dhe lëvozhgë limoni. Procesi për një qëndrueshmëri në përhapje.
- Sezoni të shijoni me piper dhe ruani në një kavanoz të vogël në frigorifer.
Burimi i recetës: nga Natalie Dupree (Potter). Ribotohet me leje.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 76 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 199 mg |
| karbohidratet | 4 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |