Supë me kungull vegjetarianë është ngrohur dhe plotësuar dhe e përsosur për pushimet ose në çdo kohë, dhe nuk ka shumë më të thjeshtë se ky recetë vegjetariane dhe vegane me supë kungull, e bërë nga pure e kungujve të konservuar, qumësht soje, onions dhe një prekje arrëmyshk.
Nëse mund të presni një qepë, mund ta bëni këtë supë të thjeshtë kungull shtëpi dhe ta keni gati për të ngrënë në vetëm pesëmbëdhjetë minuta - është e lehtë. Kjo recetë është vegjetarian, vegan dhe gluten-free (por ju duhet të siguroheni se supë me perime që ju përdorni është shtëpi ose gluten-free nëse dyqan-blerë, disa markave janë dhe disa markave nuk janë, kështu që lexoni etiketë nëse keni nevojë për të).
Nëse ju pëlqen supë me kungull, ju gjithashtu mund të dëshironi të provoni këtë kungull vegjetarian të freskët dhe të lehtë tropikale dhe recetë supë kokosit , ose kjo supë me kungull kalori me patate të ëmbla .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle margarinë
- 1 qepë, të dyshuar
- 1 16-ons mund të kungull pure
- 1 1/3 gota
- supë me perime
- 3 gota qumësht soje (ose një tjetër
- zëvendësues i qumështit vegan)
- 1/2 lugë çaji arrëmyshk
- 1/2 teaspoon sheqer
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh, kuzhinier qepë në margarinë për 3-5 minuta, deri qepë kthehet qartë.
- Shto përbërës të mbetur, nxitje për të kombinuar.
- Cook mbi ngrohjes mesme për 10-15 minuta më gjatë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 148 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 408 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 5 g |