Një njohës amerikan dikur reagoi me tronditje kur dëgjoi për këtë supë për herë të parë: 'Uau, a është e ngjashme me supën e gurit?' ai quipped, duke iu referuar natyrisht për të famshme përrallë nga Vëllezërit Grimm. Nuk është e vështirë të shohësh pikën e tij ... i cili së pari mendonte të bënte gjithnjë një supë nga një piper? Sidoqoftë, kjo specialitet rajonal nga Groningen është i shijshëm dhe kjo është e gjitha që ka rëndësi. Falënderimet tona të përzemërta shkojnë tek Z. Boom për ndarjen e recetës së tij me ne.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 filxhan (150 g) lardons proshutë
- 1 kafe të mesme, copëtuar imët
- 3 1/2 tbsp (50 g) gjalpë
- 1 tbsp kokrra të kuqe Groninger mustardë (ose mustardë të tjera të grurit)
- 1 tbsp mustardë të butë Groninger (ose mustardë të tjerë të butë)
- 1/2 fara mustardë fara
- 1/2 filxhan (50 g) mielli i siftuar
- 4 1/5 gota (1 litër) të aksioneve të pulave
- 1/2 filxhan (100 ml) krem ose kremi fraiche
- Opsionale: kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
Fry proshutë në një tigan deri sa të freskët. Lejo të kulluar në letër kuzhine. Në një tenxhere të veçantë, shuaj shaminë në gjalpë. Shtoni farën e sinapit. Tani shtoni miellin dhe ngadalë derdhni në stok për të krijuar një emulsioni të butë (roux). Lejo të gatuaj për një minutë ose dy. Tani shtoni krem. Sezoni dhe shija. Rrudo supë në lojë me birila ose pjata supë dhe zbukuroni me copa bacon me cripsy dhe chives freskët copëtuar, kreç ose leeks sauteed.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 348 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 8 g |
| kolesteroli | 64 mg |
| sodium | 1,093 mg |
| karbohidratet | 20 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 10 g |