Koktej Creole është një tjetër preferuar i përjetshëm që mund të gjendet në edicionin e vitit 1939 të WC Whitfield Just Cocktails.
Raporti është i ngjashëm me atë të recetës origjinale, me disa ndryshime dhe disa rregullime për të marrë sasinë deri në një koktej modern. Me burbon dhe vermut, dikush do të mendonte se është si një Manhattan , që është. Është, megjithatë, Benediktina që e vendos kokolenë Creole larg, duke sjellë një ëmbëlsi bimor që, së bashku me Maraschino, merr shijen në një nivel tjetër.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 1/2 ounces
- uiski burbon
- 1 ons
- vermut i ëmbël
- spërkatje
- murg benediktin
- spërkatje
- liker maraschino
- Lemon kthesë
Si ta Bëni
- Derdhni përbërësit në një gotë përzierëse me kube akulli.
- Ndajeni mirë .
- Shtrëngoni në një xhami koktej të ftohur.
- Dekoroj me kthesë limoni.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 336 |
| Fat i shëndoshë | 8 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 16 mg |
| sodium | 214 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 8 g |