Shërbyer këto feta flavorful si një pjatë kryesore ose t'i bëjë ata një meze me një salcë të shijshme ose salcë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 kilogramë fasule të detit të mëdhenj, rreth 18 deri në 20
- 2 lugë çaji
- Erëza Cajun
- 2 lugë çaji
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1/2 lugë çaji kripë
- Dash piper i freskët terren
- 1 lugë gjelle vaj ulliri ekstra të virgjër
- 2 lugë gjelle gjalpi i pakripur
Si ta Bëni
Në një qese për ruajtjen e ushqimit, hidhni skuqjen e butë me erëza Cajun, 2 lugë vaj ulliri, kripë dhe piper. Ftoheni për rreth 1 orë.
Ngrohni 1 lugë gjelle vaj ulliri dhe 2 teaspoons gjalpë në një tigan të madh mbi nxehtësi të lartë. Me darë, rregulloni fiston në yndyrë të nxehtë dhe kuzhinier për rreth 2 deri në 3 minuta në secilën anë, ose deri në mënyrë të bukur browned.
Shërbeni si një sallatë me kursim të parë me Mimosa Dressing ose shërbejeni me oriz dhe veggies steamed për një vakt të shijshëm.
Shërben 4 si pjata kryesore ose rreth 6 si një kurs i parë.
Kërpudhat me kërpudha me barëra
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 153 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 40 mg |
| sodium | 594 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 18 g |