Këto krahë bualli janë marinuar në një marinadë të ëmbël dhe të shijshme që mban lagështin e pulës dhe i jep një aromë fantastike. Nxehtësia sigurohet nga një piskatore habanero që kërkon kujdes kur të lajmërohet.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 24 krahë pule
- 1 filxhan (240 ml) lëng pineapple
- 2 lugë (30 ml)
- Uthull balsamike
- 2 lugë (30 ml)
- kafe sheqer
- 4 karafil hudher, i grirë
- 1
- habanero djegës , diced (veshin doreza kuzhine kur bëni këtë)
- 1/2 lugë çaji (2.5 ml) allspice terren
- kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Ngroheni djegin. Kombinoje të gjithë përbërësit (përveç krahëve të pulës) në një tigan të vogël dhe le të valojë për 2 minuta. Hiq nga nxehtësia, derdh në një tas të madh dhe le të ftohtë.
- Shto krahë pule në marinadë dhe martohuni në frigorifer për 2 orë ose më shumë.
- Llokoçis mbi ngrohjen mesatare për 10 deri në 15 minuta ose deri sa të gatuar. Shërbyer krahët e pulave me selino dhe shkopinj karrota.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 4834 |
| Fat i shëndoshë | 280 g |
| Fat i ngopur | 78 g |
| Fat i pangopur | 112 g |
| kolesteroli | 1,674 mg |
| sodium | 1.648 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 526 g |