Këto fasule të ngrira të marinës janë të salcuara me një kombinim të ketchup, sheqer kafe, dhe melas së bashku me qepë copëtuar dhe seasonings. Kjo është një recetë shumë e lehtë për të bërë në tenxhere të ngadaltë, dhe ata shkojnë mirë me të nxehtë Barbecue derri , qentë e nxehtë , ose bërxolla.
Fasule janë ngjyhet brenda natës. Ju gjithashtu mund të përdorni metodën e shpejtë të thithjes të përshkruar në paketën e fasuleve. Nëse keni vështirësi me fasulet në tenxhere tuaj të ngadaltë, mund të jenë përbërësit acid ose kripë, ose mund të jetë ngurtësia e ujit ose mosha e fasuleve. Për të shmangur fasulet e ashpra, ziejini ato në stovetop në ujë derisa ata janë vetëm të butë dhe pastaj ikjen e tyre dhe shtoni ato në tenxhere të ngadalshëm me përbërësit e mbetur. Cover dhe kuzhinier në të ulët për një orë ose dy.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 gota fasule të bardha të thata të thata, ngjyhet brenda natës
- 6 shirita të mishit të derrit ose të proshutë të papjekur, diced, rreth 4 deri 6 ounces
- 1 qepë të madhe copëtuar
- 8 gota uji
- 1 filxhan ketchup
- 1/2 filxhan sheqer kafe, i mbushur
- 1/4 filxhan
- melasë
- 2 teaspoons mustardë të thatë
- 1 1/2 lugë çaji kripë
Si ta Bëni
- Drain fasule ngjyhet dhe vënë ato në tenxhere të ngadalshëm me mish derri apo proshutë kripë, qepë, dhe 8 gota e ujit.
- Mbulo dhe kuzhinier në të ulët për rreth 5 deri në 6 orë, ose deri në tender.
- Në një tas, kombinoni ketchup, sheqer kafe, melasë, mustardë, dhe kripë. Hidhni mbi fasule dhe nxiteni për t'u përzier.
- Vazhdoni të pini më pak për 1 deri në 2 orë.
- Shërbejeni fasule me koleslaw dhe cornbread , nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 386 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 2 mg |
| sodium | 776 mg |
| karbohidratet | 78 g |
| Fibër diete | 15 g |
| proteinë | 18 g |