I përdorur grindje trashë e bashkangjitur mulli përzierës tim të qëndrojë për të bërë këtë ëmbël shijon. Kjo është një kënaqësi e madhe për qentë e nxehtë apo burgers, dhe kjo është një mënyrë e mirë për të përdorur domate ekstra të gjelbër dhe kungull i njomë. Prisni finisht perimet nëse nuk keni një mulli.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 1/2 gota kungull i njomë (tokë, rreth 2 £ 1)
- 2 gota
- domate të gjelbra (toka, rreth 1 1/2 paund)
- 3 speca të mëdhenj zile (të kuqe dhe / ose të verdhë, tokë)
- 1 qepë e madhe (peeled, ground)
- 1/3 filxhan kripë (
- pickling ose kripë konservuar )
- 3 gota uthull musht
- 1 1/2 gota sheqer
- 1 lugë çaji
- erëza turshi
- 1 lugë çaji farat e verdha të mustardës
- 1/2 lugë çaji shafran i Indisë
- 2 karafil hudhër (finely grirë)
Si ta Bëni
Vendosni perimet tokësore në një enë të madhe jo reaktive me kripë; butësisht llokoçis për të kombinuar. Top me rreth 3 gota cubes akull, të mbuluar, dhe le të qëndrojë për 3 orë. Drain dhe pije lehtë.
Në një kazan të madh, joaktiv, kombinoni uthull, sheqer, erëza, farë mustarde , shafran i Indisë dhe hudhra. Sillni një çiban; zvogëloni nxehtësinë në mes të ulët dhe ziejnë për 5 minuta. Shtoni përzierjen e drithit të perimeve dhe sjelleni ngadalë në vlim.
Ziej për 15 minuta.
Pako në kavanoza të pastra. Fshini rims me një leckë të pastër dhe të vulosur me kapak me 2 pjesë. Procesi në një shishe me ujë të valë ujë për 10 minuta.
Shiko gjithashtu
Përgatitja e kavanozëve për përpunimin e ujërave të zeza dhe të valës
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Chow-Chow - Dashuri e gjelbër shijon
Ëmbël dhe i freskët misri misri
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 24 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 503 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |