Ky shishe me biftek kubike është i lehtë në buxhet dhe bën një vakt të shijshëm familjar. Stew përfshin misri, por karrota, kërpudha, apo qepë margaritar mund të zëvendësohen.
Përzierja e mishit të kërpudhave shton shije dhe ndihmon për të trashur merak. Nëse nuk jeni një tifoz i kërpudhave, përdorni përzierje me lëng mishi të thjeshtë ose përzierje me lëng qepë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle vaj vegjetal
- 1 1/2 £ krunde biftek, prerë në copa të kafshimit me madhësi (ose përdorin biftek të tenderuar të rrumbullakët)
- 1 filxhan qepë të copëtuar
- 1 lugë gjelle verë të kuqe ose uthull
- 2 kanaçe (16 oz. Secila) patate të vogla të reja
- 2 kanaçe gruri të tërë kernel, drenazhuar
- 1 paketë për përzierje me kërpudha të kërpudhave
- 1/4 filxhan uji ose supë
- kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Në një tigan të madh mbi ngrohjen mesatare, nxirrni mishin dhe qepët shpejt në vaj të nxehtë. Transferimi në Tavolinën e Pjekjes; shtoni uthull në tigan dhe copëtoni copëzat me një shpatull; shtoni në Pot Crock.
- Shtoni patate dhe misër të kubizuar në tenxhere të ngadalshëm dhe pastaj spërkatni me përzierje me lëng mishi; derdh ujë mbi të gjitha dhe përzierje për të kombinuar.
- Mbulo dhe kuzhinier në LOW për 7 deri në 9 orë. Shijoni dhe rregulloni seasonings.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
- Dita e gatshme e Bethit të mishit të mishit
- Rrushi i mishit të mushtit të mollës
- Mish lope Curry Stew
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 414 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 86 mg |
| sodium | 209 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 37 g |