Frymëzuar nga Mexican Hot Chocolate, i bërë i famshëm nga filmi "Chocolat", ky recetë tortë me çokollatë vegjetariane përdor të dy kanellën dhe cayenne për të marrë një aromë me çokollatë pikante. Dhe sigurisht, si një recetë vegan , kjo tortë me çokollatë është pa qumësht, pa vezë dhe pa kolesterol.
Më shumë Recipes Vegan Cake
- Ëmbëlsira me Vegan çaj me gjalpë
- Pineapple Vegan Upside Down Cake
- Karamele me karamele pa sheqer
- Gjalpë me gjalpë me kakao me gjalpë Vegan
- Verë Vegan e Verdhë Cake
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 1/2 filxhan miell
- 1 filxhan sheqer
- 1/4 filxhan kakao
- 1 lugë çaji sode buke
- 1 1/2 lugë çaji kanellë
- 3/4 lugë çaji piper kajsi
- 1 lugë çaji vanilje
- 1 lugë gjelle uthull të bardhë
- 5 lugë vaj vegjetal
- 1 filxhan ujë të ftohtë
- 2 lugë sheqer pluhur (ëmbëlsirave)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 gradë dhe ngjisni lehtë një pan prej 9 inç.
- Në një tas të madh, kombinoni miellin, sheqerin, kakao, sode buke, kanellë dhe cayenne. Shto vanilje, uthull, vaj dhe ujë dhe llokoçis derisa të kombinohen vetëm.
- Hidheni në tigan dhe piqni për 30 minuta, ose derisa një thikë e futur në qendër të dalë e pastër.
- Hiqni nga furrën dhe spërkatni me sheqer pluhur.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 269 |
| Fat i shëndoshë | 11 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 370 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 2 g |