Panxharet dhe teknikat e pickling janë shumë të njohura me evropianët lindorë . Meqë kjo recetë është e shpejtë dhe nuk përpunohet duke përdorur metodën e nxehtë ose të ftohtë, ajo duhet të hahet brenda pak javësh për ta bërë atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- Për bletët:
- 16 panxhar bebe (i pastruar, i mbuluar me majë)
- Për Marinadën:
- 2 qepë të kuqe të mesme (julienned)
- 2 lugë sheqer
- 1/3 filxhan uthull të bardhë
- 2 lugë çaji kripë
- 2/3 filxhan uji
Si ta Bëni
Përgatitni panxhar
- Sillni një tenxhere të madhe të ujit të kripur në një valë të lëkundshme. Shto panxhar, zvogëloni nxehtësinë dhe zierni deri në tender, 12 deri në 15 minuta. Drain mirë.
- Kur të ftohtë të mjaftueshme për të trajtuar, rrëshqisni lëkurën. Vendi panxhar në një tas jo reaktive dhe mënjano.
Bëni Marinadën
- Në një tigan të vogël, kombinoni onions, sheqer, uthull, kripë, dhe 2/3 filxhan ujë dhe të sjellë një çiban për ngrohje të lartë.
- Ziej 5 minuta.
Shpejtën e bletëve
- Hidh marinadë të nxehtë mbi panxhar, dhe ftoheni në temperaturën e dhomës.
- Mbulini panxhar mirë dhe ftohuni për disa orë ose natën para se të shërbeni.
- Mbajeni frigoriferin deri në dy javë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 278 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,591 mg |
| karbohidratet | 62 g |
| Fibër diete | 16 g |
| proteinë | 9 g |