Këto fileta tilapia janë salcë dhe të kalitur me një shtresë gruri dhe copë bukë, atëherë ata janë të pjekur në përsosmëri. Pjekja e peshkut të veshur i bën ata të shijojnë pothuajse si skuqur, por me më pak yndyrë dhe më pak kalori.
Shërbyer këto fileto peshku me salcë viçi ose një salcë remoulade shtëpi .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 deri në 1 1/2 paund fileto tilapia
- 2/3 filxhan miell me qëllim
- 3/4 filxhan crumbs bukë të thjeshtë
- 1/4 filxhan misri
- 1/2 lugë çaji erëza kreol
- 1/2 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji thata thata majdanoz
- 1/2 lugë çaji gjethe të thata gjethe, u shpërbë
- 2 vezë të mëdha
- 2 lugë qumësht ose krem të lehtë
- 2 deri në 3 lugë gjalpë të shkrirë, opsionale
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 400 F (200 C / Gas 6).
- Shpëlarje fileto tilapia me ujë të ftohtë; pat e thatë.
- Vendoseni miellin në një tas apo pjatë të cekët.
- Në një tjetër tas të cekët ose pjatë me byrek, kombinoni thërrimet e bukës , miellin e misrit, erëza kreol, kripë, majdanoz dhe trumzë.
- Në një tjetër tas të cekët ose pjatë me byrek, vërshoni vezë me krem ose qumësht.
- Dip fileto në miell, pastaj në përzierje vezë, dhe pastaj dip ato në përzierje grimcuar kalitur në pallto.
- Vendosni fileto të tilapisë të veshura në një fletë pjekjeje të mbuluar me llak gatim pa kokë (vaj i aromatizuar me vaj ose vaj ulliri). Nëse dëshironi, rrokullisni çdo fileto me një sasi të vogël të gjalpë.
- Piqni peshkun në furrë të nxehur për 10 deri në 15 minuta, ose derisa peshku të thehet lehtë me një pirun.
Shërben 4 deri në 6.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Tilapia me Dijon Pecan Topping
Tilapia me salcë kremant cilantro
Tilapia me Dill dhe krem kosi
Chipotle djegëse majonezë Dip ose përhapjen
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 497 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 6 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 234 mg |
| sodium | 646 mg |
| karbohidratet | 60 g |
| Fibër diete | 12 g |
| proteinë | 23 g |