Kjo recetë është e dizajnuar për fëmijët që të piqen. Është tepër e lehtë pa përfshirë përzierjen. Frutat e konservuara hedhen në një pjekje të pjekur, në krye me përzierje tortash, gjalpë dhe arra, pastaj pjekur. Rezultati është diçka në mes të një tortë dhe një këpucar, dhe amazingly shijshme. Të rriturit do ta duan gjithashtu këtë recetë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 (20 ounces) mund të shtypen
- pineapple , undrained
- 1 (21 ounces) mund të përgatisë fruta
- Pie mbushje qershi
- 1 (18.25 ounces) kuti të verdhë
- 2 shkopinj (1 filxhan ose 16 lugë gjelle) gjalpë ose margarinë, secila e prerë në 12 feta
- 1/4 filxhan arra copëtuar (
- arra ,
- fistikë , kikirikë etj., zgjedhja juaj)
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 gradë F (325 për pjatën e pjekjes së xhamit). Keni një pan të pjekjes 9 deri në 13 inç të gatshëm.
- Derdhni gjellë të pjekur ose pjekje të pjekur të ananës dhe shpërndani atë në mënyrë të barabartë.
- Duke përdorur një lugë, hedhur globs e byrek me qershi të mbushur në mënyrë të barabartë në krye të pineapple.
- Sasi e vogël përzierje tortë në mënyrë të barabartë mbi shtresat e qershisë dhe ananës.
- Pritini gjalpë në feta me një thikë gjalpë dhe vendosni feta në mënyrë të barabartë mbi përzierjen e tortës.
- Thatë derrat në krye nëse jeni duke përdorur ato.
- Piqni për një orë. Përdorni dorashka të rënda të furrës për të hequr hale nga furra ose lejeni ndihmën tuaj më të vjetër.
- Për të shërbyer, lugë lugë jashtë me një lugë të madhe si një këpucar, dhe hale atë në një pjatë të bukur. Një lugë akullore me vanilje është e shijshme me tortë të deponisë. Shërbyer ngrohtë ose të ftohtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 524 |
| Fat i shëndoshë | 32 g |
| Fat i ngopur | 19 g |
| Fat i pangopur | 9 g |
| kolesteroli | 81 mg |
| sodium | 368 mg |
| karbohidratet | 58 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 4 g |