Steaks Steaks janë shumë flavorful, por mund të jetë e vështirë. Duke aplikuar një fërkim të lagët dhe duke e lënë marinuar për një kohë, bifteku do të zbutet mirë. Mos harroni të nxehtë atë nxehtë dhe të shpejtë dhe të përpiqet të mos overcook. Këto steaks janë të përsosur si një entuziazëm, por gjithashtu mund të bëjnë një shtesë të madhe për enët si tacos.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 3/4 deri në 1 kg (450 kg) biftek të skajit
- 1 lugë gjelle (15 ml) pluhur djegës
- 1 lugë çaji (5 ml) qimnon e tokës
- 2 karafil hudher, i grirë
- 2 lugë çaji (10 ml) salcë Worcestershire
- 1 lugë çaji (5 ml) kripë trashë
- 1 lugë çaji (5 ml) sheqer (përdorni agave nëse preferohet)
- 1 lugë çaji (5 ml) piper i zi terren i freskët
- 1/2 lugë çaji (2,5 ml) allspice
- 1/4 lugë çaji (12.5 ml) pluhur chili chip chili
- 1 lugë gjelle (15 ml) uthull të bardhë
- 1 lugë gjelle (15 ml) vaj vegjetal
Si ta Bëni
- Trim yndyrë nga biftek . Pritini biftek në copa shërbyese.
- Mash hudhër dhe kripë së bashku për të formuar një paste.
- Mix së bashku pluhur djegës, qimnon, paste hudhër, salcë Worcestershire, uthull, chipotle chili pluhur, sheqer, piper i zi, allspice, dhe vaj dhe fshij në të gjithë mishit. Vendi biftek në një qese plastike të rialable dhe marinoj deri në 1 orë.
- Përgatitni djegin për ngrohje mesatare. Cook steaks derisa të mesme të rralla.
- Hiqni nga pjekja dhe prerë në grimca të hollë në shirita të hollë. Shërbyer sipas dëshirës ose provoni të shërbeni me tortillas ose mbi orizin spanjoll.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 553136 |
| Fat i shëndoshë | 33,753 g |
| Fat i ngopur | 12.663 g |
| Fat i pangopur | 15.368 g |
| kolesteroli | 192,094 mg |
| sodium | 171,233 mg |
| karbohidratet | 30 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 60.353 g |