Kjo salcë e freskët limoni nuk mund të jetë më e lehtë, dhe çfarë mënyrë më të mirë për të shtuar shije në një pirg të pancakes, feta tortë feta, ose akullore.
Lemon zest shton aromë limon limon e salcë, ndërsa gjalpë shton thellësinë e shije.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan sheqer
- 1 lugë gjelle miell misri (pak rrumbullakuar)
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1 filxhan uji (valë)
- 1 lugë gjelle limon zest
- 2 lugë lëng limoni (të freskëta)
- 1 lugë gjelle gjalpë të ftohtë (të prerë në copa të vogla)
Si ta Bëni
- Në një tigan, kombinoni sheqer, miell misri dhe kripë. Shtoni ujë të valë dhe lëvizni për të përzier.
- Vendosni tiganin mbi nxehtësinë e mesme dhe kuzhinierini, duke nxitur vazhdimisht derisa përzierja të jetë e trashë dhe e qartë. Llokoçis limoni dhe lëng limoni në salcë.
- Pritni gjalpin në salcë, pak në një kohë.
- Shërbyer salcë të ngrohtë mbi ëmbëlsirë, tortë paund , pancakes , ose buding bukë .
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 89 |
| Fat i shëndoshë | 2 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 5 mg |
| sodium | 2 mg |
| karbohidratet | 19 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |