Hudhra e gjelbër shton një aromë delikate të hudhrave dhe shumë ngjyrë të gjelbër për një recetë tjetër saldimi bazë. Përdoreni atë për të vishur zarzavate delikate të pranverës , ose të luani përreth dhe ta përdorni atë si një salcë në peshk thjesht të gatuar ose pulë të pjekur në skarë .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2
- gjeth hudhër të gjelbër
- 1/2 filxhan
- vaj ulliri ekstra i virgjer
- 1/4 filxhan verë të bardhë ose uthull shampanjë
- 1/2 lugë çaji kripë e detit të mirë
- 1/4 lugë çaji mustardë terren
- 1/4 lugë çaji piper i freskët i zi
Si ta Bëni
- Trim dhe mince gjeth hudhër të gjelbër, të përfshijë sa më shumë të kërcell të gjelbër si ju mund (që tha, të jetë i sigurt për të shkurtojë dhe hidhni çdo pjesë wilted ose yellowing).
- Përzihet hudhra e grirë, vaj, uthull, kripë, mustardë dhe piper në një tas të vogël përzierës ose kavanoz qelqi. Futje së bashku ose të mbuluar jar dhe dridhen fuqishëm për të kombinuar.
- Përdorni salcë brenda një ore ose dy nëse doni të shihni atë ngjyrë të gjelbër të gjallë. Çdo të gjatë dhe do të shijojë po aq të mirë, por e gjelbër do të zbutet në një të verdhë të mbytur. Mbani veshjen e mbuluar dhe të ftohur deri në tre ditë; sigurohuni që ta sjellni atë deri në temperaturën e dhomës para se ta përdorni (vaji i ullirit duhet të jetë plotësisht i lëngët).
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 81 |
| Fat i shëndoshë | 9 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 7 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 99 mg |
| karbohidratet | 0 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |