Një përzierje e thjeshtë e miellit, ujit, vezëve dhe mustardës e përbëjnë këtë salcë të zezë të modës së vjetër. Veshja në të vërtetë nuk është zier; është gatuar shpejt mbi ujë të valë.
Është një zgjedhje e mirë për një sallatë me perime ose sallatë kryesore, ose përdorni atë në sallatë pule, sallatë ton, ose slaw.
Shiko gjithashtu
Ranch salcë shtëpi
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë çaji mustardë të thatë
- 2 lugë sheqer
- 1/2 lugë çaji kripë
- 2 lugë miell miell
- 1/8 lugë gjelle piper i freskët i zi
- 1/2 filxhan ujë të ftohtë
- 2 yolks veze, rrahur
- 3 lugë uthull mishi
- 3 lugë gjalpë të pakripur
- 2 deri në 4 lugë krem të rëndë
Si ta Bëni
- Set fundin e një kazan të dyfishtë me rreth një inç të ujit mbi ngrohjes mesme dhe të sjellë një çiban.
- Ndërsa uji nxehet, shosh mustardën e thatë, sheqerin, kripën, miellin në majë të një kazani të dyfishtë ose në një tas prej çeliku inoks i cili mund të vendoset mbi ujë të valë. Shtoni piperin.
- Gradualisht derdhni ujë të ftohtë në përzierjen e thatë, duke ngërçur vazhdimisht. Kur përzierje është e përzier mirë, lëvizje në yolks vezë rrahur dhe uthull.
- Vendoseni tiganin ose tasin mbi ujë të zier dhe gatuajini, ngërdheni, derisa përzierja të jetë e trashë. Kjo kërkon vetëm disa minuta.
- Hiqni nga nxehtësia dhe lëvizni në gjalpë derisa të shkrihet dhe kombinuar mirë. Hidhni në krem të rëndë deri sa të keni konsistencën e saktë për sallatën tuaj.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Ulliri me lulishte dhe Chive Blossom Vinaigrette
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 67 |
| Fat i shëndoshë | 5 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 35 mg |
| sodium | 103 mg |
| karbohidratet | 5 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |