Ky salcë e proshutë e ngrohtë është e mrekullueshme në një sallatë spinaq , ose provoni atë në kale të foshnjës ose zarzavate të tjera të tenderit. Salcë e ngrohtë zë zarzavate dhe proshutë shton një aromë të këndshme tymore.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 3 feta proshutë (i gatuar dhe i shkrirë)
- 1/3 filxhan sheqer (grimcuar)
- 1/3 filxhan
- uthull (verë e kuqe ose uthull me verë të kuqe me shegë)
- 1 lugë gjelle ujë
- 2 lugë çaji miell misri
- 1 kripë dash
Si ta Bëni
- Fry proshutë derisa të freskët; hiqni peshqirët e letrës në kullim.
- Në një tigan të vogël, kombinoni drippings proshutë, sheqer, uthull, ujë, miell misri, dhe një kripë. Pëshpëritje për përzierje.
- Cook mbi ngrohjes mesme, nxitje deri sheqer është shpërbërë dhe përzierje është thickened.
- Zhveshni salcë të ngrohtë mbi një sallatë spinaqi ose zarzavate të tjera; sasi e vogël me proshutë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 183 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 1 g |
| kolesteroli | 8 mg |
| sodium | 207 mg |
| karbohidratet | 36 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 3 g |