Ky është kombinimi im i preferuar i tartarit për karkalecat apo peshkun e skuqur. Nëse nuk keni cornichons, përdorni pickle copëtuar thartë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan majonezë
- 1 1/2 lugë gjelle turshi (kosi, copëtuar imët ose cornichons)
- 1 lugë gjelle
- lëng limoni
- 1 lugë çaji kaperi (copëtuar)
- 2 teaspoons mustardë (kokrra ose një mustardë e mirë gustator)
- 1 kripë majë
- 1 majë piper i zi (tokë e freskët)
Si ta Bëni
- Kombinoje të gjithë përbërësit dhe përzierje mirë.
- Vendoseni në enë, mbuloni, dhe ftohni deri në kohën e shërbimit.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 153 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 3 g |
| Fat i pangopur | 4 g |
| kolesteroli | 9 mg |
| sodium | 259 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 0 g |