Salsat e gjelbër janë pothuajse gjithmonë më të butë salsas kuqe. Dallimi kryesor në mes salsa të rregullta dhe salsa verde është se përdoren tomatillot në vend të domates së kuqe. Për shkak të tomatillos, salsa verde ka një shije të butë, zesty me shijen themelore të chiles gjelbër të pjekur dhe të qepëve.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 12-15 tomatillos, husks hequr, quartered
- 5 karafil me hudher
- 1 qepë e bardhë ose e verdhë e mesme, lëkura e hequr, copëtuar ashpër
- 1 crani cilantro
- 1 lugë çaji kripë
- 1 lugë çaji vaj perimesh
- 1 jalapeno, fara hequr
- 3 të mëdha
- chiles gjelbër (të tilla si Poblano, Ancho, Anaheim ose Hatch) pjekur dhe lëkurat hequr
- 1 lugë gjelle lëng limoni
Si ta Bëni
Shtoni onions, jalepeno dhe tomatillos në një procesor të ushqimit dhe pulsin 4-5 herë. Shtoni në përbërësit e mbetur dhe pulsoni deri në konsistencën e dëshiruar.
Salsa verde mund të shërbehet menjëherë, por është më mirë kur të ulet në frigorifer brenda natës për të lënë shijen.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 751 |
| Fat i shëndoshë | 58 g |
| Fat i ngopur | 22 g |
| Fat i pangopur | 28 g |
| kolesteroli | 132 mg |
| sodium | 1.872 mg |
| karbohidratet | 17 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 38 g |