Të lodhur nga sanduiçe turqi? Chow mein është një mënyrë e shkëlqyer për të shërbyer gjeldeti i gatuar i mbetur nga Falënderimi ose darkë e Krishtlindjeve. Për argëtim më të shijshëm, shikoni një pak më shumë Recipes mbetur Turqi .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota kërpudha (të freskëta, të pastra dhe të prera në gjysmë)
- 1 deri në 2 gjethe selino (të prera në copa prej 1 inç)
- 1 piper zile (e kuqe, e prerë në copa me ngjyrë gripi)
- 1/2 qepë (e kuqe, e mbuluar dhe e copëtuar)
- 1 filxhanë filxhanë (mung, shpëlarë dhe drenazhuar)
- Opsionale: 1 hudhër karafil (peeled dhe copëtuar)
- Për salcë:
- 1/2 filxhan supë (supë pule paketuar, natriumi i ulët i preferuar)
- 1 lugë gjelle
- salcë gocë deti
- 1 lugë gjelle salcë soje (e errët)
- 1 lugë gjelle miell misri
- Për Noodles:
- 2 gota petë (paketuara chow mein petë, ose për të shijuar)
- 3 deri në 4 lugë vaj gatim (për tiganisje, sipas nevojës)
- 3 gota mish gjeldeti (gatuar)
- Kripë dhe piper për shije
Si ta Bëni
- Pastroni dhe përgatitini të gjitha perimet. Përzieni së bashku përbërësit e salcës, duke ngërthyer në misër të fundit.
- Cook petë sipas udhëzimeve të paketës.
- Nxehje një wok apo tigan mbi mes të lartë deri të ngrohjes të lartë.
- Nxehtësia 1 lugë gjelle vaj. Kur vaji është i nxehtë, shtoni kërpudhat dhe llokoçisni për një minutë.
- Hiqni nga pan, shtoni më shumë vaj, dhe llokoçisni-skuqni selen dhe piperin e kuq.
- Hiqni nga tigan, shtoni më shumë vaj dhe llokoçisni-skuqni qepën dhe hudhrat.
- Shtoni gjeldetin në tigan. Cook për një minutë, pastaj shtoni perimet e tjera përsëri në tigan.
- Llokoçis në lakër fasule. Shtoni sallën. Nxehtësia në vlim, pastaj shtoni petë.
- Mix gjithçka së bashku dhe shërbejnë nxehtë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1214 |
| Fat i shëndoshë | 50 g |
| Fat i ngopur | 11 g |
| Fat i pangopur | 18 g |
| kolesteroli | 452 mg |
| sodium | 1.675 mg |
| karbohidratet | 42 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 145 g |