Tavë e Turqisë e hajvan është e thjeshtë për t'u bërë dhe është një mënyrë e shkëlqyer për të shijuar gjeldetin e lënë gjatë nga ushqimet e pushimeve .
Çfarë do t'ju nevojitet
- 8 ounces petë e thatë vezë
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 1/2 filxhan qepë (diced finely)
- 2 lugë miell miell
- 2 gota qumësht
- 1 (10 1/2 ons) mund kondensuar krem me supë kërpudha
- 1 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper
- 2 gota gjeldeti (gatuar, diced)
- 1/2 filxhan bizele të ngrira (shkrirë, drenazhuar)
- 1/2 filxhan djathë çedar (copëtuar)
- 1/2 filxhan djathi Monterey jack (copëtuar)
- 1/2 filxhan bukë rrushi
- 2 lugë
- vaj ulliri
Si ta Bëni
- Ngroheni furrën në 350 F.
- Gatuani petë në ujë të kripur, sipas drejtimeve. Drain, pije në ujë të ftohtë dhe shtoni në një tas të madh përzierës.
- Shkrini gjalpin në një tigan, dhe lyejeni qepën mbi med-ngrohje të ulët për rreth 3 minuta. Shtoni miellin dhe vazhdoni të gatuani, nxitje, për një tjetër 2 minuta. Shake në qumësht, supë kërpudha, kripë dhe piper, dhe nxitje nxitje, deri në përzierje fillon të ziej dhe thickens.
- Shto salcë të gatuar në tas të petë. Shto gjelbërim, bizele, dhe 1/2 djathë, dhe përzierje me një shpatull për të kombinuar.
- Derdhni përzierjen në një pjatë me lëng 9 x 13 butter, dhe në krye me pjesën tjetër të djathit.
- Mix bukëpjekje dhe vaj ulliri derisa të kombinohen dhe të përhapen në mënyrë të barabartë mbi tavën.
- Piqni për 35 minuta, derisa bubbling dhe browned.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1263 |
| Fat i shëndoshë | 56 g |
| Fat i ngopur | 21 g |
| Fat i pangopur | 20 g |
| kolesteroli | 372 mg |
| sodium | 1,495 mg |
| karbohidratet | 75 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 111 g |