Pesëmbëdhjetë minuta në furrë dhe këto djathë janë shndërruar në kripë të nxehtë, aperitivë, ose edhe enët anësore. Feta dhe kasseri janë më të zakonshmet (lexoni për kasseri).
Një saganaki është një tigan i vogël, me dy manovra, që i jep emrin këtyre enëve të furrës ose sobave në tavolinë që e përdorin atë. Në treg, shikoni për pans vogla paella ose enët au gratin të vogla.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 fetë djathë feta (firmë, rreth 1/2 inç i trashë)
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- Garniturë: piper (tokë e freskët)
- Dekoroj: oregano grek (tharë)
Si ta Bëni
Ngroheni furrën në 190 gradë Celsius.
Vendoseni fetë e djathit të feta në një pjatë të vogël shëruese të furrës. Sasi e rigon mbi djathë dhe shtoni një bluaj e piper i zi. Ngroheni me vaj ulliri. Cook për 12-15 minuta në varësi të trashësisë së fetë djathë, dhe të shërbejë të nxehtë.
Përndryshe, provoni një djathë të ndryshëm
përbërësit
- 1 fetë e djathë kasseri, rreth 1/2 inç të trasha
- një pykë limoni
përgatitje
Vendosni fetë e djathit të kasserit në një pjatë të vogël që shërben për furrë dhe gatuaj në 15 minuta ose në temperaturën prej 190 ° C ose deri në majën e flluskave të djathit. Shërbejeni direkt nga furra, me një shtrydh limoni (shih foton).
Shënim: Kasseri ka një përmbajtje të lartë të naftës dhe nuk ka nevojë për shtimin e vajit. Kur zgjedh një djathë të ndryshëm, shtoni vaj (si në recetë fetare) ose jo, varësisht se sa vaj me djathë është.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 515 |
| Fat i shëndoshë | 45 g |
| Fat i ngopur | 24 g |
| Fat i pangopur | 17 g |
| kolesteroli | 134 mg |
| sodium | 1,376 mg |
| karbohidratet | 6 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 21 g |