Në greqisht: τυροκαυτερή, shqiptuar tee-roh-kahf-teh-REE
Një specialitet i rajonit të Thrakës në verilindje të Greqisë, ky dip është shërbyer në të gjithë Greqinë - në shkallë të ndryshme të nxehtësisë. Familja ime e pëlqen këtë të nxehtë, kështu që unë përdor speca jalapeno që e bëjnë sytë e mi të ujit vetëm nga prekja e tyre. Ky recetë punon me speca të kuqe dhe jeshile. I butë ose i nxehtë, kjo është një rënie e shijshme.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 kile djathë feta
- 1 piper (butë në të nxehtë, në varësi të preferencës)
- 3 tbsp. vaj ulliri
Si ta Bëni
Shkrini feta në copa të vogla duke përdorur një pirun.
Sauté piper në 2 lugë vaj ulliri derisa lëkura është lehtë browned. Hiqeni rrjedhin dhe hidhni, dhe copëtoni piperin në copa shumë të vogla. Duke përdorur një llaç dhe pestë , shtoni piperin dhe vajin që është tharë në djathë dhe copëza deri në ajër, duke shtuar vaj shtesë të ullirit nëse është e nevojshme për ta sjellë atë në qëndrueshmërinë e një zhytjeje të trashë (por jo të ngurtë).
Shërbyer zbukuruar me pak majdanoz.
Përndryshe: Vendoseni djathin, piperin dhe vajin nga skuqja në blender dhe përzieni, duke shtuar më shumë vaj ulliri nëse është e nevojshme për të sjellë në qëndrueshmërinë e saktë.
Këshillë: Nëse keni një piper shumë të nxehtë, shkulni atë në një anë nën ujë të rrjedhshëm dhe hiqni dhe hidhni membranën e brendshme të bardhë. Pat piper të thatë para sautéeing.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 60 |
| Fat i shëndoshë | 6 g |
| Fat i ngopur | 2 g |
| Fat i pangopur | 3 g |
| kolesteroli | 13 mg |
| sodium | 130 mg |
| karbohidratet | 1 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 2 g |