Ky tenxhere e lehtë e ngadaltë e tenxhere me fasule të pinto fasule është një punë e lehtë për t'u përgatitur dhe është e lehtë për buxhetin. Shërbyer këtë rosto të shijshme të pjekur me bukë të pjekur të nxehtë dhe perime të freskëta ose një sallatë për një vakt të përsosur familjar.
Chow-chow është një piper i shkëlqyer për të shërbyer me fasule pinto.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 lugë gjelle vaj ulliri
- 1 qepë të madhe, copëtuar
- 1 rosto pa kocka, rreth 4 deri 5 paund
- kripë dhe piper ose një përzierje me erëza të barbecue
- 1 1/2 gota supë viçi ose ujë
- 4 kanaçe (15 deri në 16 ounces secila) fasule pinto ose fasule, drenazhuar
- 1 1/2 filxhan salcë Barbecue, blerë ose
- i bërë në shtëpi
Si ta Bëni
- Vaj ulliri të nxehtë në një tigan të madh mbi ngrohjen mesatare dhe kuzhinier qepë deri zbutur.
- Fshij rosto bujarisht me seasonings dhe kafe në të gjitha anët në tigan.
- Shto supë viçi ose ujë dhe të sjellë në një zierje.
- Transferoni rosto, qepë, dhe supë në tenxhere të ngadaltë; të mbuluar dhe të gatuaj në LOW për 6 orë.
- Drain off lëngjet dhe shtoni fasule dhe salcë Barbecue; mbuloni dhe gatuani për rreth 2 orë më shumë, ose derisa viçi është shumë i butë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 998 |
| Fat i shëndoshë | 7 g |
| Fat i ngopur | 1 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 836 mg |
| karbohidratet | 184 g |
| Fibër diete | 54 g |
| proteinë | 60 g |