Kjo është një piskatore e butë e bërë me kallamishte të detit dhe një supë të thjeshtë të trashë. Ndjeheni mirë për të zëvendësuar qumështin me gjysmë peshku dhe me krem gjysëm të lehta ose gjysmë e gjysmë.
Shiko gjithashtu
Kërpudhat me kërpudha me barëra
Misri i butë dhe ushqim deti pluhur
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1 kallamar deti fiston
- 1 lugë gjelle qepë të imët
- 3 lugë gjelle gjalpë
- 2 lugë miell miell
- 2 gota qumësht
- 1/4 lugë çaji kripë
- 1/4 lugë çaji piper
- 1 hudhër të vogël karafil, grimcuar dhe shumë të imët
- 1 fletë gji
Si ta Bëni
- Shpëlarje feta, pres në copa 1/2-inç.
- Shkrihet gjalpë në tigan të mesëm; qepë sauté deri zbutur.
- Përzihet miell në përzierje gjalpë dhe gradualisht shtoni qumësht, nxitje vazhdimisht. Vazhdoni të gatuani dhe nxisni deri sa të trasheni.
- Shtoni kripë, piper, hudhër, dhe fletë gji dhe fiston. Cook mbi ngrohjes ulët për një tjetër 15 minuta.
- Hiqeni fletën e gjirit dhe shërbejeni.
- Garnizoni me majdanoz, një vorbull me salcë kosi ose pure të papjekur të piperit të kuq.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Gaforre dhe karkaleca Deti Bisque
Fasule me gjethe të detit me kokrra kremoze
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 384 |
| Fat i shëndoshë | 17 g |
| Fat i ngopur | 9 g |
| Fat i pangopur | 5 g |
| kolesteroli | 62 mg |
| sodium | 857 mg |
| karbohidratet | 37 g |
| Fibër diete | 3 g |
| proteinë | 22 g |