Cila mënyrë më e mirë për të shëllirë një gjeldeti sesa me kastrati? Kjo shëllirë e Turqisë është e përkryer për një darkë tradicionale. Acidi i lehtë i kësaj shëllirë me të vërtetë ndihmon të bartin aromë në mish.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 litra / 1.9 litra lëng boronicë
- 1 kuart / 950 ml ujë
- 1 filxhan kripë / 240 ml (1 1/2 filxhanë / 360 ml kosher ose kripë trashë)
- 1/2 filxhan / 120 ml lëng molle
- 1/2 filxhan / 120 ml lëng portokalli
- 12 karafil hudhër (i papjekur dhe i copëtuar lehtësisht)
- 4 sprigs
- trumzë të freskët
- 4 sprigs
- rozmarinë e freskët
- 6 deri në 8
- lë gji
Si ta Bëni
- Kombino përbërësit dhe vendosni në një tenxhere të madhe. Shtoni gjeldetin në tenxhere, duke u siguruar që shëllirë mbulon gjeldetin. Nëse jo, shtoni më shumë ujë në përzierje. Shëllirë për 1 orë për kile.
- Shërbyeni plotësisht gjithë shëllirë nga gjeldeti, brenda dhe jashtë, para gatimit. Përndryshe, do të ketë një shije të kripur për Turqinë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 41 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 9,436 mg |
| karbohidratet | 9 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |