Ky recetë për koleslaw me salcë viçi uthull oriz përdor flavors aziatike për të gjallëruar një recetë standarde coleslaw. Për të vazhduar ndikimin aziatik, përpiquni të zëvendësoni lakër të kuq me lakër Napa.
Ndërsa lakra është një perime popullore në shumë enët kineze, koleslaw si perëndimorët e dinë, nuk është në mesin e tyre. Kjo recetë, megjithatë, është një përafrim i mirë i asaj që një kolesbotë kinez mund të shijojë si në Kinë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 gota lakër të kuq (copëtuar)
- 1/2 filxhan karrota (copëtuar)
- 2 bok choy gjeth (me gjethe)
- 1 1/2 deri në 2 filxhanë miell mung
- 2 teaspoons vaj ulliri ekstra-virgjër
- 1/4 kupa uthull oriz
- 3/4 lugë çaji farë susam farë
- Garnizoni: 2 lugë çaji gjethe të freskëta të cilantrove të copëtuara, ose sipas dëshirës
- Garnizoni: 1 lugë gjelle tokat e susamit të thekur
Si ta Bëni
- Lani perimet dhe dilni tërësisht. Prish lakër dhe karrota.
- Ndaj bishtin e gjetheve dhe gjetheve. Pritini gjethët diagonalisht dhe prerë gjethet drejt të gjithë.
- Hedh lakër të copëtuar, karrota, bok choy dhe lakër mung beans në një tas të madh. Le menjane.
- Në një tas të vogël, vixeni së bashku vajin e ullirit dhe uthullin e orizit. Vjedh në vajin e susamit.
- Vendoseni salcën në pjesën e poshtme të një tas, shtoni perimet dhe hedh përsëri. Shtoni cilantro, nëse përdorni, dhe spërkatni farat e susamit të thekur në krye.
- Chill deri gati për të shërbyer.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 83 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 129 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 4 g |
| proteinë | 5 g |