Ushqimi vegan i papërpunuar mund të jetë thellësisht i kënaqshëm me recetat për salcat si kjo lëng mishi vegjetar vegan. Ju mund të përdorni këtë lëng mishi vegjetal të vegjël vegan për enët e festave ose çdo kohë tjetër të vitit.
Çdo gjë shije më mirë me salcat e shijshme dhe gravies derdhur mbi të! Gëzoni këtë lëng mishi të papërpunuar, të bërë me kërpudha të freskëta, si pjesë e festës tuaj të papërpunuar vegan të Falenderimeve, çiftëzohet, sigurisht me patate të papërpunuara.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 gota kërpudha feta (të tilla si cremini ose shiitake)
- 1/4 filxhan qepë (të copëtuar verdhë)
- 1/2 filxhan me ujë
- 2 lugë
- vaj ulliri i ftohur
- 2 lugë çaji
- nama shoyu (salcë soje e papërpunuar) , (ose për shije)
- 1 lugë çaji
- maja ushqyese
- 1 lugë gjelle e ëmbël
- 1/2 lugë çaji trumzë (tharë)
- Çikë e farës selino
- Çikë e piper i zi (ose për shije)
Si ta Bëni
- Vendosni të gjithë përbërësit në një procesor të ushqimit të pajisur me S-teh ose një blender dhe proces me shpejtësi të lartë për 20 sekonda ose derisa të keni një konsistencë të lëmuar dhe të lëmuar.
- Gëzoni skuqjen tuaj të papërpunuar!
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 35 |
| Fat i shëndoshë | 3 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 2 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 130 mg |
| karbohidratet | 2 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 1 g |