Shumë kohë më parë, kikirikë janë bërë ekskluzivisht me kokrra vetë, këto ditë, megjithatë, në tokë versionin e drithërave të tilla si elbi, sago dhe kënaqur janë të gatshme dhe lehtësisht në dispozicion për të bërë qull. Çfarë do të thotë kjo gjithashtu është se duke pasur parasysh se kokrrat tani janë ngritur, koha e gatimit zvogëlohet ndjeshëm. Një nga arsyet që njerëzit kurrë nuk i pëlqente të bënin qullin e elbit ishte për shkak të kohëzgjatjes që duhej për të gatuar kokrrën. Jo më. Kafja e elbit të elbit gatuan shpejt. Megjithatë, kjo recetë përdor tërë elbin.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/2 filxhan elbi i tërë
- 4 1/2 gota ujë, të ndarë
- 1 (3 inç)
- shkopi i kanellës
- Sheqeri dhe qumështi për shije
Si ta Bëni
Thith elb në ujë 3/4 filxhan për 1 orë.
Në fund të orës, shtoni mbetur 3 1/2 gota ujë në një tigan së bashku me shkop kanellë, mbuluar tenxhere dhe të sjellë një çiban.
Shto elbin e ngjyrosur, si dhe lëngun e njomur në ujë të valë dhe kuzhinier në ngrohje mesatare për 30 minuta ose derisa elbi të jetë i butë.
Hiqeni enën nga nxehtësia dhe ëmbëlsoni me sheqer dhe qumësht për shije, nxitje derisa të përfshiheni plotësisht.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 116 |
| Fat i shëndoshë | 1 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 11 mg |
| karbohidratet | 25 g |
| Fibër diete | 7 g |
| proteinë | 4 g |