Ngarkuar me cilantro dhe gëlqere, kjo biftek tri-tip është marinuar në birrë, verë dhe erëza. Zgjidhni një birrë të errët për një aromë më të pasur dhe shtoni më shumë thekon me piper për ta ngrohur atë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 2 pounds / 900 g tri-tip steak
- 1 filxhan / 120 ml verë të kuqe
- 1 birrë
- 1 qepë të vogël të kuqe, feta
- lëng prej 6 deri në 8 lime
- 1/4 filxhan / 60 ml cilantro të freskët, copëtuar
- 1 1/2 lugë çaji / 7.5 ml kripë deti
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml piper i zi
- 1/2 lugë çaji / 2,5 ml thekon e kuqe piper
- 1/2 lugë çaji / 2.5 ml
- qimnon terren
Si ta Bëni
Kombinoje të gjithë përbërësit përveç steaks tri-tip dhe llokoçis. Vendi steaks në një gjellë të madhe pjekje ose një qese rielable. Hidh marinadë mbi steaks . Le të ulen për disa orë (deri në 6). Ngroheni djegin. Vendi steaks në vuaj mbi një ngrohje të mesme të lartë. Grill për 10-12 minuta ose derisa ata të arrijnë doneness dëshiruar. Le të pushoni steaks për rreth 5 minuta para se t'i shërbeni.
Nëse doni të shtoni disa nxehtësi shtesë në marinadë, hiqeni një piper të përpunuar dhe shpoje atë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 662 |
| Fat i shëndoshë | 26 g |
| Fat i ngopur | 10 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 202 mg |
| sodium | 1.084 mg |
| karbohidratet | 24 g |
| Fibër diete | 5 g |
| proteinë | 67 g |