Këto janë pure patate , stil irlandez , me gjalpë dhe qepë të gjelbër. Në vend të lëng mishi , ata tradicionalisht shërbejnë me një pus të gjalpë në qendër për të zhytur çdo pickim. Përdorni patatet e kuqe dhe lini lëkura për ngjyrën dhe ushqimin e shtuar.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 pounds / 1.8 kilogram patate
- 1 gotë / 300 ml qumësht (ose krem të rëndë)
- 1 filxhan / 225 gram qepë të pranverës (copëtuar,
- qepë të gjelbërta ose scallions )
- 1/2 filxhan / 8 lugë / 110grams / 1 gjalpë shkop (i shkrirë)
- 1 lugë çaji
- kripë (ose shije)
- 1 majë piper i zi (ose për shije)
Si ta Bëni
- Peel patate, fetë në 1/2-inch raunde, dhe ok në ujë të vluar i kripur deri lehtësisht shpuar me një pirun.
- Ndërsa patatet po gatuhen, qumështi i zier dhe qepët e pranverës së bashku për pesë minuta. Strain patate dhe pure në tërësi. Shtoni qumështin e nxehtë, qepët e pranverës, kripën dhe piperin dhe gjysmën e gjalpit të shkrirë.
- Pile kampion të lartë në çdo pjatë dhe të formojnë një pus në qendër (si ju do të për lëng mishi).
- Mbushni pusin me gjalpë të shkrirë të mbetur. Është ngrënë me një lugë nga jashtë, çdo qull i zhytur në pusin e gjalpit të shkrirë.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 369 |
| Fat i shëndoshë | 19 g |
| Fat i ngopur | 8 g |
| Fat i pangopur | 6 g |
| kolesteroli | 34 mg |
| sodium | 395 mg |
| karbohidratet | 44 g |
| Fibër diete | 6 g |
| proteinë | 9 g |