Kokrrat e viçit janë të marinuar me piper të ëmbël spanjoll, hudhër dhe vaj, pastaj i pjekur në skarë në Barbecue. Pas gatimit, rrokullisni me një salcë zesty mbi krye. Thjeshtë dhe e lehtë, por oh aq e shijshme!
Çfarë do t'ju nevojitet
- 4 karafil
- hudhër
- 2 rafte të
- gjethe të sheshtë majdanoz
- 2 lbs. viçi (prerë në kube prej 1.5 inç)
- 1 tbsp. Spanjisht e ëmbël
- spec i kuq
- 4 oz./125 ml.
- vaj ulliri
- Për salcë:
- 1 tbsp. Piper i ëmbël spanjoll
- 2 tbsp.
- uthull të kuq
- 4 oz./125 ml. vaj ulliri
- Garniturë opsionale: rozmarinë e rrushit
Si ta Bëni
- Hiqni dhe hidhni finisht hudheren dhe majdanozin. Vendi cubes viçi në një tas xhami ose qeramike. Sashtis paprikat në krye dhe shtoni hudhër, majdanoz dhe vaj ulliri. Përzihet plotësisht. Mbuloni me përfundojë plastike dhe ftoheni për të paktën 1 orë, dhe deri në 3 orë.
- Pas marinimit të mishit të viçit, fije në skajet e metalit, duke lënë hapësirë midis kubiteve. Grill në një Barbecue të nxehtë, duke u kthyer shpesh për të gatuar në mënyrë të barabartë.
- Për të bërë salcë, rrahni paprikë, uthull dhe vaj me një rrëmbyes të telit për përzierje tërësisht.
- Hiqni kabobin nga Barbecue kur viçi është gatuar. Vendi në pllaka dhe salcë e rreshqitjes në krye. Sasi e vogël rozmarinë në krye. Shërbyer me oriz.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 1057 |
| Fat i shëndoshë | 81 g |
| Fat i ngopur | 17 g |
| Fat i pangopur | 52 g |
| kolesteroli | 203 mg |
| sodium | 158 mg |
| karbohidratet | 14 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 69 g |