Ky marinadë e thjeshtë ndihmon për të shijuar dhe tenderuar viçat e viçit, duke përfshirë edhe pak shkurtime të tenderit. Grill ose broil steaks pas marinating, dhe të shërbejë me një sallatë hedhur dhe pilaf oriz ose patate të pjekur.
Biftekët duhet të marinohen për të paktën 3 orë në frigorifer.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 1/4 filxhan salcë soje
- 1/3 filxhan Worcestershire salcë
- 2 lugë Dijon mustardë
- 3 lugë uthull të bardhë (ose uthull të kuq verë)
- 3/4 filxhan lëng molle
- 1/4 lugë çaji piper i zi (tokë e freskët)
Si ta Bëni
1. Kombinoni të gjithë përbërësit në një enë të madhe plastike ose qelqi. Add steaks dhe kthehet në pallto të plotë. Ftoheni për 3 deri në 8 orë, duke i kthyer biftekët herë pas here.
2. Hedhni marinadën dhe ngrini ose hidhni steaks.
Ju gjithashtu mund të pëlqeni
Ribat e hudhërve me hudhër Marinadë
Marinata e derrit dhe vakti i ngadalshëm Reçina e mishit të derrit
Marinadë e biftekit të Jack Daniel's
Turqia e pjekur në skarë me qeskë me piper
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 74 |
| Fat i shëndoshë | 0 g |
| Fat i ngopur | 0 g |
| Fat i pangopur | 0 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 1,666 mg |
| karbohidratet | 15 g |
| Fibër diete | 1 g |
| proteinë | 3 g |