Ky marinadë tofu ka detyrë të dyfishtë si marinadë dhe salcë. Tiganisje e thatë tofu heq të gjithë lagështi, duke bërë të mundur që ajo të thith shijet e marinadës. Receta shkon mirë me 1 kile të fortë ose tofu të fortë firmë dhe është projektuar që të ketë marinadë shtesë për të shtuar në llokoçis-skuq në fund për të bërë një salcë.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 5 lugë uthull oriz
- 3 lugë
- salcë soje të lehta
- 2 lugë salcë soje të errët
- 1 1/2 teaspoons aziatike vaj susam
- 1 lugë çaji sheqer
- 3/4 lugë çaji paste paste
- 1 1/2 lugë çaji hudhër të freskët (copëtuar imët)
- 1 1/2 lugë
- ekstra virgjëreshë
- vaj ulliri
- 1 kile tofu te jashtezakonshme (prere ne trekendesh dhe
- skuqur e thatë )
Si ta Bëni
- Në një tas të vogël, futni së bashku uthull oriz , salcë soje të lehta dhe të errëta , vaj aziatik aziatik, sheqer, salcë djegës, hudhër dhe vaj ulliri.
- Mbuloni dhe ftohuni gjatë përgatitjes dhe tiganisjes së tofu.
- Vendosni marinadën në një tas të madh ose në një qese të madhe plastike që mund të rivendoset. Shtoni pjesët e tofrit të thata .
- Mbulo një tas apo një qese të mbyllur dhe ftohuni brenda natës, duke nxitur herë pas here që të siguroheni që të gjitha pjesët e tofu të jenë të mbuluara.
- Drain tofu, rezervuar marinadë tofu për të përdorur si një salcë në fund të tiganisje-llokoçis. Hidhni me një misër misri / ujë, nëse dëshironi.
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 392 |
| Fat i shëndoshë | 28 g |
| Fat i ngopur | 4 g |
| Fat i pangopur | 12 g |
| kolesteroli | 0 mg |
| sodium | 2,378 mg |
| karbohidratet | 11 g |
| Fibër diete | 2 g |
| proteinë | 29 g |