Kam përdorur suxhuk të freskët të buallit të pulës, por mos ngurroni të përdorni flavors tuaj të preferuar në këtë mëngjes të lehtë, mëngjes të shijshëm ose mëngjes. Shërbyer këtë tavë me domate feta dhe fruta të nxehta të nxehta për një fundjavë të shijshme ose darkë festash ose mëngjes.
Çfarë do t'ju nevojitet
- 6 vezë të mëdha
- 1 1/2 gota qumësht
- 1 lugë çaji pule gruri erëza, erëza kreol, ose një përzierje kripë kalitur
- 3 feta bukë, të shqyer në copa të vogla
- 12 ounces pule tymosur suxhuk, flavors tuaj të preferuar
- 1 filxhan djathë çedër të mprehtë
Si ta Bëni
- Grease një gjellë pjekje 2-litër ose llak me llak gatim nonstick.
- Vërfini së bashku vezët, qumështin dhe erëza.
- Organizoni pjesë të bukës në pjatën e pjekjes; lartë me suxhuk feta atëherë djathë.
- Mbuloni dhe ftohuni brenda natës ose le të qëndroni për 15 minuta dhe piqni. Nëse ftoheni brenda natës, jepeni tavën rreth 20 deri në 30 minuta për të ardhur në temperaturën e dhomës para pjekjes.
- Piqni, zbuluar, në 350 ° për 40 deri në 50 minuta, derisa firmë dhe lehtë browned rreth skajet.
Recetë Easy Easy Casserole me suxhuk dhe patate
Recetë për sallam dhe vezë në vezë
| Udhëzimet ushqyese (për shërbim) | |
|---|---|
| kalorive | 410 |
| Fat i shëndoshë | 31 g |
| Fat i ngopur | 14 g |
| Fat i pangopur | 11 g |
| kolesteroli | 227 mg |
| sodium | 1,133 mg |
| karbohidratet | 10 g |
| Fibër diete | 0 g |
| proteinë | 23 g |